Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Serca NMP w Hadlach Szklarskich - oficjalna strona - Start

Parafię w Hadlach Szklarskich erygował w roku 1946 biskup Fr. Barda. Wierni zajęli opuszczoną cerkiew greckokatolicką, którą przystosowano do liturgii rzymskiej, a w następnych latach odrestaurowano i nieznacznie powiększono. Dawna, murowana cerkiew filialna p.w. Przemienienia Pańskiego wzniesiona została w 1792 r. W 1911 r. przeszła gruntowny remont. Postawiona na planie prostokąta, poprzedzona od frontu dwukondygnacyjną wieżą o ramowych podziałach elewacji odznacza się spokojem i harmonią. Prowadzone rest

OVERVIEW

This site parafiahadle.eu currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have audited nineteen pages within the site parafiahadle.eu and found twenty-one websites associating themselves with parafiahadle.eu.

PARAFIAHADLE.EU RANKINGS

This site parafiahadle.eu has seen alternating amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiahadle.eu

Traffic ranking (by month) for parafiahadle.eu

Traffic ranking by day of the week for parafiahadle.eu

WHAT DOES PARAFIAHADLE.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiahadle.eu Mobile Screenshot of parafiahadle.eu Tablet Screenshot of parafiahadle.eu

PARAFIAHADLE.EU HOST

We detected that a single root page on parafiahadle.eu took seven hundred and fifty milliseconds to stream. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
46.4.116.24

I discovered that this website is utilizing the Apache/2 os.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This site parafiahadle.eu has the following in the site, "Ewentualne zmiany dotyczące nabożeństw podawane są w ogłoszeniach parafialnych." Our analyzers observed that the website also stated " Tel 016 651 41 63." The Website also stated " Niepokalane Serce Maryi - módl się za nami. Oby nasze maryjne maje - w postaci konstytucji, przyrzeczeń i postanowień, zawsze owocowały maryjnymi sierpniami tak jak to było w roku 1920, kiedy to właśnie 15 sierpnia." The website's header had hadle szklarskie as the most important keyword. It was followed by parafia, przemyska, and śliwa which isn't as highly ranked as hadle szklarskie.

VIEW MORE WEBSITES

Parafia św. Andrzeja Apostoła w Jawornik Polskim - oficjalna strona - START

Ewentualne zmiany dotyczące nabożeństw podawane są w ogłoszeniach parafialnych przygotowanych przez Księdza Proboszcza. Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie godzinę przed mszą św. wieczorną i po mszy św. Tel 016 651 40 27.

Pegaz - Panoramy Sferyczne - Spacery

Free Joomla Templates, extensions and tutorials. Wirtualny Spacer po Okolicach Gołdapi. Miasto jest jedynym uzdrowiskiem na Warmii i Mazurach. Wirtualny Spacer po Gminie Repki. Gmina Repki zachęca do oglądania swym bogatym, czystym i nieskażonym środowiskiem przyrodniczym. Wirtualny Spacer po Mieście Wysokie Mazowieckie. Wysokie Mazowieckie miasto i gmina w województwie podlaskim, w powiecie wysokomazowieckim, na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Brok.

Gmina Kołobrzeg - Strona Główna

Biuletyn Informacji Publicznej Gminny Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji. Biuletyn Informacji Publicznej Gminny Osrodek Pomocy Społecznej. Biuletyn Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej w Gminie Kołobrzeg. Zaczarowane podwórko - program dla. Zielone Podwórko - wręczenie nagród. Drzonowo dziękuje za Pracownię Orange. Lista zwycięzców konkursu Zielone Podwórko.

Pomoc drogowa auto-extra iława

CIĘŻAROWE, MASZYNY BUDOWLANE I ROLNICZE. 698 620 491, 608 672 834. 14-200 Nowa Wieś koło Iławy, Ul. Jowisza 4, Koło stacji paliw LOTOS.